Restauracja Olsztyn Przyjęcia Spotkania Wydarzenia
Biesiady Bankiety Uroczyste Obiady Kolacje
Konferencje Kursy Szkolenia Firmowe.

SAK Restauracja Olsztyn obiady uroczyste pyszne dania potrawy przekąski na imieniny, urodziny, chrzty, komunie, spotkania, przyjęcia okolicznościowe bankiety imprezy biesiady wieczorki

Obiady Olsztyn Restauracja SAK
Obiady Olsztyn Restauracja SAK
Restauracja Olsztyn SAK hotel bankiecik biesiada
Restauracja Olsztyn SAK hotel bankiecik biesiada
Restauracja Olsztyn Bar SAK I
Restauracja Olsztyn Bar SAK I

Wnętrze Restauracji SAK Hotel Olsztyn

Długi Stół Olsztyn Restauracja SAK
Długi Stół Olsztyn Restauracja SAK

SAK Hotel Restauracja Olsztyn bankiecik obiadek biesiada spotkanie imprezka, kolacja przy świecach we dwoje.
SAK Olsztyn Restauracja obiady dwudaniowe smaczne i syte, które przygotowujemy ze świeżych surowców produktów według polskich tradycyjnych lub opracowanych, udoskonalonych i sprawdzonych przez nas nowych wyśmienitych receptur. W karcie menu jest różnorodność, pysznych potraw i przekąsek. Dwudaniowe duże obiady w małych cenach. Smaczne dania i potrawy, zadowolą podniebienia każdego najedzonego Gościa. Gwarantujemy w restauracji profesjonalną, miłą,  szybką, dyskretną i uśmiechniętą obsługę. Restauracja Olsztyn SAK  przyrządza np.: schab po kowalsku, schab po parysku, kotlet devolay, sznycel błękitny, żurek z białą kiełbasą, rosół domowy, barszcz z kołdunami, pierogi własnej roboty, gołąbki w sosie lub sandacza w panierce. Staramy się zawsze, aby wszystko smakowało lepiej niż u mamy.

Restauracja Olsztyn Okolicznościowe Przyjęcia
Restauracja Olsztyn Okolicznościowe Przyjęcia
Taras Restauracja Olsztyn Hotel SAK
Taras Restauracja Olsztyn Hotel SAK

Hotel i Restauracja SAK w Olsztynie – ma przyjazne dla oka interesujące wykończenie pomieszczeń, które wyposażone są w dekoracyjne stoły i ławy z ciemnego litego w słoje postarzanego drewna, dużą i różnorodną galerię rzeźb, płaskorzeźb i przedstawiających kwiaty i widoki drewniane obrazy. Wystrój restauracji uzupełniają w kolorze hebanowym drewniane miecze ozdobne słupy, kleszcze i belki oraz niespotykany bar w sali z kominkiem.

Restauracja SAK Sala z Kominkiem
Restauracja SAK Sala z Kominkiem
Dzwon w Restauracji SAK Olsztyn
Dzwon w Restauracji SAK Olsztyn

Dekoracje Restauracja SAK Olsztyn

Te duże, a jednocześnie nastrojowe przestrzenne sale stwarzają aurę, miłą, ciepłą i przyjazną, dyskretną atmosferę podczas przebywania tu Gości, zarówno podczas romantycznych, dyskretnych spotkań i rozmowach przy aromatycznej kawie we dwoje, jak również przy większych przyjęciach, przyjęciach, uroczystościach, wydarzeniach lub imprezach. Stoliki na tarasie pod  parasolem w otoczeniu zieleni, gdzie na świeżym aromatycznym powietrzu jedzenie smakuje bardziej. Otoczenie zieleni iglaków i sosnowego pachnącego lasu, szum drzew i krzewów dopełnia wrażenie ustronnego miejsca. Tu bywa wiewiórka Baśka odchowana przez nas,  ze swoimi pokazami, popisami, zwinności i sprawności.

Polecamy śniadania, obiady, kolacje, bankiety Olsztyn biesiady, różne imprezy okolicznościowe, rodzinne i firmowe uroczystości na ważne dla Ciebie w życiu dni i chwile.

Proponujemy Pokoje 1 2 3 4 osobowe noclegi z wyżywieniem, podmiejskie spokojne miejsce spotkań na uroczystości dla miłych Gości Restauracja Olsztyn Noclegi SAK

Restauracje w Olsztynie okolicznościowe przyjęcia w SAK
Restauracje w Olsztynie okolicznościowe przyjęcia w SAK

Odwiedź SAK Olsztyn spróbuj pysznych potraw!
Noclegi Olsztyn hotel SAK sport hotele Mazury
Zajedź na smaczny sycący obiad. Sprawdź!
Sławomir Adam Krasuski
Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja SAK