Dojazd Hotel Olsztyn Mapa SAK Hotele Sport Mazury Noclegi

Mapa Hotel Olsztyn Dojazd SAK Noclegi Restauracja Pokoje z łazienkami i śniadaniem, dwudaniowe syte obiady indywidualnie dla grup, kolacje we dwoje, blisko centrum 6 minut autem.

Dojazd hotel Olsztyn łatwy, prosty dobrą nawierzchnią – cały czas asfaltową szosą, aż na parking ze stanowiskami, przed obiektem.

Jadąc od Warszawy (trasą 51) przed samym Olsztynem stoją nasze reklamy z logo SAK. Na dużej jest napisane 3min, na średniej 2min, mała 1min stoi na skrzyżowaniu, na którym musisz skręcić w prawo na Ruś Bartąg ( a jadąc od Olsztyna trasą 51 na Warszawę do E- 7 pierwsze skrzyżowanie za Olsztynem w lewo i  jedną minutę jazdy w bok od trasy głównej i znajdziesz się przy daszku z logiem SAK stojącym na parkingu (koniec dojazdu).
SAK Noclegi Restauracja w strefie ciszy odpowiedniej do wypoczynku po podróży. Doskonałe miejsce na noclegi Mazury hotele sport na dłuższy wypoczynek, a jak jest ekologicznie i pięknie zobacz z satelity.
Przyjedź na labę i odpoczynek do SAK – wygodny w małej cenie.

Współrzędne GPS: 53.729991, 20.456972[google-map-sc width=”450″ height=”450″ zoom=”12″ focus_type=”center”]Adres:

SAK Noclegi Restauracja

10-687 Olsztyn, Bartąg ul. Nad Łyną 6

Zobacz, dojazd do centrum Olsztyna tylko 5,7 km (5-6 minut jazdy autem ), a jednocześnie jest przyjazne ekologiczne łagodne środowisko mazury hotel . „Leśniczówka Olsztyn”.

Odwiedź nas tel.+48-89-541-45-45

Noclegi Olsztyn hotel SAK sport hotele Mazury

Zapraszam na wypoczynek do Olsztyna.
Poznaj turystyczną Warmię i Mazury.
Odpocznij w czystym regionie.

Zamów gościnne pokoje w Olsztynie
Sławomir Adam Krasuski

Mapa Olsztyn dojazd do Hotelu z Restauracją SAK
Mapa Olsztyn dojazd do Hotelu z Restauracją SAK

Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja SAK