Hotel Olsztyn Dojazd Droga S 51 Olsztyn – Olsztynek

Droga S 51 Olsztyn – Olsztynek odcinek od Olsztynka do węzła Olsztyn południe.

Przed Olsztynem Droga S 51
Przed Olsztynem Droga S 51

W bieżącym roku rozpoczną się prace drogowe na dojeździe do Olsztyna od strony Warszawy z Olsztynka do Olsztyna na 18 km odcinku drogi S 51 gdzie powstanie nowa dwupasmowa i bezkolizyjna droga dojazdowa do Stolicy Warmii i Mazur.

SAK Hotel Olsztyn przed wjazdem do Olsztyna Drogą S 51

W pobliżu Olsztyna pół minuty jazdy ul. Nad Łyną od drogi S 51 jest SAK Hotel Olsztyn Restauracja dla podróżujących i dla przyjeżdzających do pracy w Olsztynie zakwaterowanie i wyżywienie w jednym miejscu.
Hotel SAK udostępnia Kwatery Pokoje w Olsztynie na południu miasta – przy wjeździe od strony Warszawy i Olsztynka drogą S 51 – zaletą miejsca na noclegi jest lokalizacja w bocznej drodze o,5 min od trasy głównej prowadzącej do Olsztyna.
A więc noclegi w Olsztynie w Hotelu SAK dla nocujących są we właściwym komforcie i ciszy bez hałasu przejeżdżających ciężarówek główną drogą do Olsztyna.
Goście mają do wyboru pokoje do wynajęcia w Olsztynie 1 2 3 4 osobowe każdy rodzaj pokoju z własną łazienką, TV, WiFi.
Przed Hotelem jest bezpłatny parking dla aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Aby dojechać do Hotelu SAK Warto zwrócić uwagę na reklamy przed Olsztynem „SAK 3 min”, „SAK 2 min” i „SAK 1 min” – na której należy jadąc z kierunku Warszawy skręcić w prawo w ul. Nad Łyną i po przejechaniu okołó 30 sekund dojedziesz do pierwszych zabudowań gdzie powiewa flaga i jest daszek dwuspadowy przy wjeździe na parking SAK Hotel Restauracja.
Ulicą Nad Łyną dojedziesz do wsi Bartąg, a następnie do dzielnicy Jaroty, Nagórki, i Osiedla Zacisze, Tęczowy Las.
To znany mieszkańcom skrót w Olsztynie przez Bartąg, aby przedostać się szybko z nowych dzielnic mieszkaniowych – sypialni Olsztyna np. do pracy w Kortowie na UWM Olsztyn lub do pracy w centrum gdzie dużo łatwiej jest dojechać bez korków na remontowanych ulicach Olsztyna.

Mapa Olsztyna Hotel przed wjazdem do Olsztyna ul. Nad Łyną 6

Mapa Olsztyn Hotel przy Drodze S 51
Mapa Olsztyn Hotel przy Drodze S 51

Właśnie w bliskiej przyszłośi w pobliżu Hotelu SAK na Drodze Olsztyn – Olsztynek S 51 ma powstać Węzeł Drogowy Olsztyn Południe tworząc bezkolizyjne skrzyżowanie dla kierowców przyjeżdżających do Olsztyna i jadących dalej na Warmię i Mazury w kierunku Gietrzwałdu, Ostródy, Biskupca, Mrągowa, Giżycka i dalej.
Bezpieczny dojazd do Olsztyna Drogą S 51 zapewni podróżującym po Polsce północnej szybki dojazd na wakacje, ferie oraz na weekendy w Olsztyńskie knieje do jezior i na grzyby, poznawanie pobliskich miejscowości w stylu warmińsko-mazurskim.

Lokalizacja Węzła Olsztyn Południe
Lokalizacja Węzła Olsztyn Południe

Dojazd obecną drogą z Olsztynka do Olsztyna jest również bezpieczna ponieważ trasa kilka lat temu przeszła kapitalny remont.
Trudnością dla kierowców szczególnie szybkich aut jest wyprzedzanie utrudnione przez wysepki zmuszające jadących do jazdy w „sznurze samochodów”.
Najważniejsze jest by wyjechać do Olsztyna i wrócić do domu bezkolizyjnie.
Przejazd przez węzeł Olsztyn południe drogi S 51 zaplanowany jest tak, że do centrum Olsztyna jadąc z Olsztynka będzie wjeżdżało się jak dotychczas na wprost. Natomiast skręcając w prawo i w lewo wjedziemy na obwodnicę Olsztyna odpowiednio w kierunku zachodnim w stronę Ostródy i wschodnim w stronę Mrągowa, Mikołajek i Giżycka.
Warto jednak będzie zajrzeć do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego gdzie do 2017 roku zostaną ukończone największe inwestycje, któwre obecnie prowadzi miasto stając się z dnia na dzień coraz jeszcze piękniejsze i bardziej funkcjonalne.
Obecnie w Olsztynie atrakcji turystycznych jest bez liku, co doceniają turyści odwiedzający Olsztyn przez cały rok, oczywiście więcej przyjazdów jest w okresie wakacyjnym ze względu na okres urlopowy. Ale przyjazdy turystyczne do Olsztyna mają większe powodzenie na ferie zimowe, długie i krótkie weekendy oraz z okazji świąt kościelnych i państwowych.
Polecam na wyjazd do Olsztyna Hotel przy Drodze S 51 na wjeździe od Olsztynka – przed Olsztynem ul. Nad Łyną 6

SAK Hotel Olsztyn Węzeł Południe S 51 Blisko
SAK Hotel Olsztyn Węzeł Południe S 51 Blisko

Łatwy i szybki dojazd z Hotelu SAK do centrum Olsztyna.
Wyjątkowa Lokalizacja Hotelu w Olsztynie na wypoczynek.
Atrakcyjne ceny za noclegi i wyżywienie w Olsztynie.
Omów termin wynajmu pokoi hotelowych Olsztyn Hotel SAK tel. 89 541-45-45
Zachęcam Sławomir Adam Krasuski