Olsztyn Ferie Zimowe Warmińsko – Mazurskie

Wybierasz się do Olsztyna na ferie zimowe z dziećmi?

Wyciąg Narciarski Koło Olsztyna Kartasiówka
Wyciąg Narciarski Koło Olsztyna Kartasiówka

Zaplanuj wyjazd do Olsztyna na ferie zimowe na Warmię i Mazury.
Połącz atrakcje w Olsztynie w planie pobytu tak, aby każdy dzień zawierał zmianę fajną zabawę i rozrywkę dla dzieci – zobacz propozycje.

Turystyczny Olsztyn Ferie Zimowe Warmińsko – Mazurskie oferty spędzania czasu w pożyteczny aktywny sposób zmieniaj i odwiedzaj ciekawe miejsca w Olsztynie.

Jest więc w czym wybierać udając się z dziećmi do Olsztyna na ferie zimowe warmińsko-mazurskie.
Turystyczny Olsztyn i okolice – region rozwinięty w zakresie propozycji ciekawostek do zwiedzania i wypoczynkowych atrakcji rekreacyjnych.

Dużą zaletą miasta Olsztyna jest szybka możliwość przedostania się z jednego końca miasta na drugi w krótkim czasie na nową atrakcję – własnym autem zajmuje przejazd 10 do 15 minut, a autobusem około 30 minut.

Wielka radocha dla dzieci podczas zabaw na śniegu na nartach lub sankach jest możliwa w miejscowości Ruś koło Olsztyna na Górze Kartasiówka, gdzie jest wyciąg narciarski i bez wysiłku można dostać się na wierzchołek.
Ponieważ jest na Kartasiówce system naśnieżania już od pierwszych mrozów nawet w zimowy weekend w Olsztynie i okolicy jest miejsce na zabawę śnieżną bez potrzeby czekania na ferie zimowe.

Kolejną zimową atrakcję w Olsztynie znajdziesz na kilku lodowiskach.
Najnowszym lodowiskiem jest nowopowstałe przy jeziorze Ukiel w kompleksie rekreacyjno-sportowym na Plaży Miejskiej w Olsztynie.
Oprócz jazdy na łyżwach można z mola obserwować ślizgi bojerów po jeziorze Ukiel w Olsztynie.
Od chwili zamarznięcia jeziora przez okres ferii zimowych na warmińsko-mazurskich akwenach zawsze coś się dzieje ciekawego.

Istnieje możliwość na jeziorach w Olsztynie wędkowania pod lodowego, bowiem miłośnicy tej dyscypliny gromadzą się gremialnie.
W dni powszednie weekendy w Olsztynie nad jeziorem zawsze spotkasz wędkarzy na lodzie, a przy nich leżące okazy wyłowionych ryb i świdry do robienia w lodzie otworów do wędkowania.

W zimowe dni warto ograniczyć czas przebywania na zewnątrz, by się nie przeziębić długotrwałym pobytem na nartach lub na jeziorze możesz dla odmiany skorzystać z basenów w Olsztynie.
Moc atrakcji przygotowanych dla turystów i mieszkańców Olsztyna udostępnia Aqasfera Galeria Warmińska przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 69b
Obiekt podzielono na części: sportową, rekreacyjną, dla dzieci, rehabilitacyjną – z pewnością cała Twoja rodzina znajdzie swój ulubiony dział.
Warto poświęcić czas w Olsztynie w ferie zimowe na Warmii i Mazurach do zwiedzenia zabytków średniowiecznych i młodszych w stolicy regionu i okolicznych uroczych miasteczkach szczycących się pięknymi długowiecznymi budowlami.
Znane z lekcji historii fakty tym razem możesz pokazać swoim pociechom.
Jednym z ciekawszych bogatych w ciekawostki do obejrzenia jest skansen w Olsztynku, gdzie z Olsztyna możesz dojechać w 20 minut.
Pięknym miejscem do odwiedzenia jest również Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie – Warto zobaczyć! – Dojazd z Olsztyna 15 minut.

Rodzinne ferie zimowe w Olsztynie na Warmii i Mazurach na pewno będą należały do długo wspominanych, ponieważ tak wiele jest do zobaczenia i uczestniczenia w wydarzeniach ciekawych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. – Polecam – Sprawdź, że warto!

Baza Noclegowa Olsztyn Hotel SAK
Baza Noclegowa Olsztyn Hotel SAK

Na bazę noclegową w Olsztynie Hotel SAK Przytulne rodzinne pokoje wieloosobowe z łazienkami, TV, WiFi – Łatwy dojazd – Przyjazne otoczenie częściowo dzikiej przyrody – blisko do centrum 6 minut autem. Proponuję.

Wygodne Tanie Noclegi Olsztyn Hotel SAK.
SAK Hotel Olsztyn – Recepcja tel. 89 541-45-45
Polecał Sławomir Adam Krasuski