Pierwszy długi weekend w Olsztynie?

Wyjazd na weekend Olsztyn Warmia i Mazury

Weekend Olsztyn wędkowanie nad Łyną
Weekend Olsztyn wędkowanie nad Łyną

Wybierając się na wyjazd na weekend szukamy ciekawego miejsca na spędzenie miło czasu wolnego od codziennych zajęć w pracy, szkole i w domu.
Gdzie znajdziemy urozmaicenie i inność otaczającą nas, na co dzień?
Proponuję wyjazd na weekend do Olsztyna na Warmię i Mazury, gdzie tuż za granicą miasta możemy liczyć na spotkanie z bujną przyrodą naturalnym środowiskiem zaopatrzonym w dużą dawkę tlenu i ciekawostki do odkrycia podczas obserwowania życia w tym świecie.

Warmia i Mazury weekend Olsztyni okolice
Warmia i Mazury weekend Olsztyn i okolice

Cenne jest przebywanie podczas spaceru lub pieszej wycieczki w krainie lasów z aromatem żywicy, błękitnych jezior z plażami piaszczystymi, wstęgami wijących się rzek w przestrzeni soczystej zieleni ukwieconych łąk i kolorowych pól z łanami pachnących roślin oraz śpiewu różnych ptaków, odgłosów świerszczy i cykad wprowadza nas w bajkowy świat solidnego wypoczynku w weekend i możliwości odkrywania nowych zjawiskowych wydarzeń świata przyrody, których, na co dzień brakuje w naszym życiu.
Wykorzystanie takich miejsc daje nam wiele możliwości dla spełniania naszych zainteresowań i hobby, jeśli wcześniej się do nich przygotujemy i zabierzemy ze sobą odpowiedni sprzęt, aby skorzystać z darów natury otaczających nas swoimi dobrami.

Warmia i Mazury wakacje Olsztyn weekend
Warmia i Mazury wakacje Olsztyn weekend

Duża większość prawdziwych turystów zawsze posiada ze sobą aparat fotograficzny, aby uwiecznić atrakcyjne miejsca wojaży, ciekawostki znajdujące się w przyrodzie lub na trasie pokonywanej podczas wycieczki, gdzie piękne pejzaże złożone z lasów, jezior i pagórkowatego terenu, których w warmińsko-mazurskim dostatek.
Jeśli jesteś miłośnikiem łowienia ryb nad jeziorem lub rzeką weź wędkę, która z pewnością przyda się nad wodą, aby spokojni łowić i w ciszy spędzić relaksujący czas wypoczynku.
Dla wędrowców podróżujących pieszo często wycieczka kończy się nad jeziorem połączona z kąpielą, plażowaniem i labą.
Jest też inna możliwość, można dostrzec wypożyczalnie sprzętu pływającego, gdzie przy brzegu cumują łódki, kajaki, żaglówki i kolorowe rowery wodne, czekające na chętnych na odkrywanie szlaków wodnych i miejsc odosobnionych plaż dzikich kąpielisk na samotne spędzanie czasu.
Jeżeli chcesz atrakcyjnie wypocząć w weekend zapraszam do Olsztyna gdzie z pewnością spełnisz swoje marzenia.

Proponuje Sławomir Adam Krasuski

Noclegi Olsztyn Pokoje