Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja SAK
Warmia i Mazury zakwaterowanie Polska.

Noclegi Olsztyn Restauracja SAK Pokoje Gościnne Hotelowe – Od 1990 roku  historia hotelu.

SAK jest firmą rodzinną prywatną od 1990 roku, wtedy postanowiliśmy wybudować hotel blisko centrum Olsztyna w ustronnym miejscu.

Główną zaletą Hotelu SAK będą tanie noclegi w Olsztynie i wygodne hotelowe pokoje z łazienkami – Olsztyn noclegi tanie SAK.
Ustronne otoczenie w przyjaznym, ekologicznym środowisku, to doskonały dodatek i plus do tanich noclegów w Olsztynie hotel, dający Gościom możliwość spokojnego i zdrowego odpoczynku i warunki do uprawiania sportu i rekreacji.

Do centrum miasta tylko 6 minut jazdy samochodem ( 5,6km).
Chcesz zobaczyć jak rzeczywiście jest pięknie i zdrowo?

SAK Motel Olsztyn Pensjonat – taka była pierwsza nazwa obiektu restauracyjno – noclegowego, który wybudowany na wzniesieniu, sąsiaduje z aromatycznym sosnowym lasem.
A z drugiej roztacza się widok na dolinę, po której piękną serpentyną wije się rzeka Łyna płynąca do Olsztyna – to właśnie ten fragment rzeki jest często fotografowany przez Gości, turystów i profesjonalistów, a następnie umieszczany w albumach, czasopismach i kalendarzach. Za doliną na malowniczym wzgórzu widać miasto Olsztyn.
Mamy więc dużo przyjaznej przestrzeni i piękną okolicę, którą zamieszkuje liczna gromada różnorodnej zwierzyny i ptactwa. Jest tu istny rezerwat przyrody, w którym można spotkać sarnę, jelenia, bobra, lisa, jenota, wiewiórkę, a także jastrzębia, bociana, czaplę, łabędzie, kaczki krzyżówki, słowiki i wiele innych żyjątek. Wystarczy wybrać się na relaksujący spacer.  Wieczorem słychać delikatne odgłosy – cykady i kumkanie żab, które niczym kołysanka na dobranoc, sprawiają, że jest to korzystne miejsce na wygodne noclegi w Olsztynie, dla  gości pragnących wypocząć: na urlopie, wczasach, w  wakacje, weekend Olsztyn w podróży.

SAK noclegi Olsztyn pokoje z łazienkami TV WiFi i parking

W tym idealnym, pięknym miejscu Olsztyna od ponad 19 lat z sukcesami wynajmujemy gościnne pokoje hotelowe, a w restauracji serwujemy pyszne całodzienne wyżywienie, ku zadowoleniu naszych gości.
Wykorzystaj doskonałe warunki do solidnego udanego wypoczynku!
Spędź wygodnie i godnie swój czas wolny w Olsztynie w Hotelu SAK!

Olsztyn Hotel SAK  Polska
Olsztyn Hotel SAK Polska

Noclegi Olsztyn tanio  – doskonale odpocznij w ekologicznym środowisku, a jak jest pięknie – zobacz na własne oczy.

Zarezerwuj wygodny pokój z łazienką TV WiFi tel.  89 541-45-45
Przyjedź na wygodny wypoczynek do Olsztyna na Warmię i Mazury.
Napisał Sławomir Adam Krasuski
Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja SAK