Tani Hotel dla Pracowników Olsztyn Noclegi z Wyżywieniem

Zdjęcie Panoramiczne Olsztyn Jaroty
Zdjęcie Panoramiczne Olsztyn Jaroty

Pokoje Kwatery Dla Pracowników Olsztyn Noclegi z Wyżywieniem.

Już dziś możesz wynająć miejsca noclegowe w tanim hotelu w Olsztynie dla pracowników wykonujących pracę w okolicy i na terenie miasta Olsztyn lub w pobliżu na Warmii i Mazurach gdzie prowadzone są inwestycje.

Dogodna lokalizacja Hotelu SAK w Olsztynie z dojazdem do centrum w zaledwie 6 minut autem do Galerii Handlowej AURA, a do Galerii Warmińskiej, Praktikera i Reala na ul. Sikorskiego dojedziesz w 5 minut.

Przyjmujemy rezerwacje miejsc dla pracowników oddelegowanych do pracy w Olsztynie z firm prowadzących długoterminowe inwestycje na terenie miasta Olsztyna i w okolicy.

Mapa Olsztyna Hotel SAK Dojazd
Mapa Olsztyna Hotel SAK Dojazd

Wygodne noclegi w dobrej cenie w Olsztynie przy drodze S 51 na wjeździe do Olsztyna od strony Warszawy i Olsztynka – SAK Restauracja i Hotel Olsztyn umiejscowiony w ustronnej lokalizacji z Łatwym i dobrym dojazdem do centrum śródmieścia i na nowe osiedla jak Jaroty, Nagórki i Zacisze, gdzie prowadzone są prace przy budowie nowych inwestycji i torowisk tramwajowych oraz budowy sieci infrastruktury.

Sprawdzony Hotel w Olsztynie dla Pracowników
Sprawdzony Hotel w Olsztynie dla Pracowników

SAK Hotel Olsztyn odpowiedni dla załóg, dla brygad, dla zespołów specjalistów, dla pracowników firm –  Olsztyn Pokoje kwatery prywatne wynajem miejsc noclegowych dla grup – do wyboru są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami (wc, natrysk, umywalka)na wyposażeniu pokoju poręczne meble, pościelone łóżka do spania z wygodnymi dużymi materacami 90×200 spanie jednoosobowe lub w pokoju jednoosobowym materac 120 lub 140 x 200, jest w każdym pokoju telewizor oraz dostęp do internetu przez  WiFi.

Najczęściej dla brygad pracowników wynajmujemy pokoje 3 osobowe i 4 osobowe, w których nocleg w Olsztynie w przeliczeniu na osobę jest najtańszy.

Olsztyn Pokój na wynajem z łazienką
Olsztyn Pokój na wynajem z łazienką

Praktyczne wyposażenie pokoju gościnnego w funkcjonalne meble daje możliwość swobodnego mieszkania i przestrzeń do dobrego wypoczynku w Olsztynie po pracy, obejrzenia programów w TV lub skorzystania z internetu.

Dodatkową zaletą hotelu dla pracowników wypoczywających w Olsztynie w Hotelu SAK jest otoczenie wokół hotelu – spokojne miejsce – cisza – tereny zielone rezerwat przyrody płynąca rzeka Łyna i blisko jeziora gdzie po pracy można zażywać miłej rekreacji kąpiąc się i wypoczywać nad brzegiem jeziora wędkując lub korzystać z kajaku, łódki, roweru wodnego itp.

Po pracy czas wolny można wykorzystać na relaks w pobliskim rezerwacie przyrody obserwując i słuchając odgłosów przyrody – śpiewających ptaków, pływających po rzece Łynie lub jeziorze na rozlewiskach oraz cykania świerszczy i cykad – gdzie w naturalnym środowisku łatwo i skutecznie wypoczniesz odciążając organizm od zmęczenia, a jednocześnie skorzystasz z czystego powietrza, z miłego i przyjaznego unikalnego zdrowego środowiska na wypoczynek.

Wyżywienie w Restauracji Olsztyn SAK Hotel
Wyżywienie w Restauracji Olsztyn SAK Hotel

Pracownicy wynajmujący pokoje w Hotelu SAK mogą korzystać z wyżywienia w Restauracji SAK Olsztyn znajdującej się na parterze hotelu z Polskim domowym jedzeniem.

Śniadania serwujemy do pokoju na określoną godzinę – do wyboru zestawy śniadaniowe w kilku wersjach do wyboru z parzoną świeżo kawą lub herbatą.

Obiad lub obiadokolację dla pracowników zamówioną z karty dań przygotowujemy wg sprawdzonych receptur własnych i tradycyjnych przepisów sycących potraw Kuchni Polskiej.

Zamów noclegi w Olsztynie z wyżywieniem dla pracowników w wypróbowanym Hotelu w Olsztynie blisko centrum w spokojnej enklawie naturalnego zdrowego otoczenia na wypoczynek po pracy w komfortowych warunkach bez zgiełku miasta i komunikacyjnego szumu.

Sprawdź tanie ceny pokoi gościnnych w Olsztynie dla pracowników na noclegi w delegacji na Warmii i Mazurach.

Rezerwuj Tanie Noclegi w Olsztynie SAK Hotel tel. 89 541-45-45

Zapraszam do Olsztyna

Sławomir Adam Krasuski