Tanie Noclegi Olsztyn Blisko Kortowa Bezpośrednio

Wygodne tanie noclegi Olsztyn blisko Kortowa bezpośrednio wynajem pokoi hotelowych z łazienkami, TV, WiFi, parking dla zmotoryzowanych.

Hotel Olsztyn Blisko Kortowa
Hotel Olsztyn Blisko Kortowa


Zwróć uwagę na doskonałą drogę dojazd z Hotelu SAK Olsztyn Po noclegu do centrum Kortowa UWM Olsztyn dojedziesz łatwo i szybko bez pokonywania korków ulicznych i czekania na skrzyżowaniu na zmianę świateł.

Jadąc z Hotelu SAK w Olsztynie Aleją Warszawską skręć w ul. Słoneczną pierwszą w lewo przed Orlenem i jesteś na terenie Kortowa gdzie na uliczkach bez tłoku dojedziesz szybciej do dowolnego miejsca bezpośrednio na UWM Olsztyn.

Sak Hotel Olsztyn Restauracja blisko Kortowa bezpośrednio wynajem noclegów poleca wybór pokoi 1 2 3 4 osobowych na noclegi dla studentów zaocznych zza Olsztyna noclegi ze śniadaniem serwowanym do pokoju Gościa na określoną godzinę podczas meldowania się w Hotelu SAK.

Dodatkowo możesz skorzystać z okolicy wokół posesji Hotelu SAK traktów i duktów leśnych na poranny rozróch i gimnastykę oraz wieczorne spacery i rozmyślanie nad wodą rzeki Łyny z przyjaznym szumem trzcin i pluskającymi rybami w rzece.

To przyjemne miejsce atrakcyjne niedaleko Olsztyna na przedmieściu, z którego dojedziesz do celu swojej podróży w Olsztynie, natomiast czas wolny wykorzystaj na odpoczynek w pokoju lub w terenie najlepszym dla zdrowego trybu zycia na Warmii i Mazurach.

Restauracja Olsztyn  Kortowo Blisko
Restauracja Olsztyn Kortowo Blisko

SAK Restauracja Olsztyn Kortowo blisko – Wybierając Tanie Noclegi Olsztyn Hotel SAK masz dostęp do Wyżywienia w Restauracji SAK gdzie potrawy Kuchni Polskiej w atrakcyjnej cenie i w karcie menu duży wybór dań na śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje, które przygotowujemy i podajemy na gorąco.

Tanie Noclegi Olsztyn i okolice blisko Kortowa zjazd studentów zamiejscowych  na weekend na zajęcia na UWM Olsztyn wynajem pokoi bezpośrednio.

Na zajęcia w Kortowie na UWM na ul. Oczapowskiego z Hotelu SAK dojedziesz szybko w 3 minuty – poznaj wygodne tanie noclegi w Olsztynie i okolicy blisko Kortowa.

Bezpośrednio wynajem pokoi hotelowych z łazienkami, TV, WiFi w spokojnym miejscu w doskonałej lokalizacji blisko UWM Kortowo dla studentów w ekologicznym regionie Olsztyna.

Tanie Noclegi Olsztyn Mapa SAK Hotel Restauracja Punkt
Tanie Noclegi Olsztyn Mapa SAK Hotel Restauracja Punkt

SAK Hotel Olsztyn lokalizacja spokojna – łatwy dojazd Aleją Warszawską do granicy miasta, za tablicą „Olsztyn Żegna” na pierwszym skrzyżowaniu za tablicą skręć w lewo na miejscowość Bartąg, Ruś – to jest ul. Nad Łyną pod nr 6 – pierwsze zabudowania – SAK Hotel Restaauracja Olsztyn Noclegi Wyżywienie.

Ul. Nad Łyną łączy dwie dzielnice w Olsztynie Kortowo i Jaroty należy z Kortowa dojechać do Bartąga, a następnie ul. Bartąską do Jarot. Po drodze jest Osiedle Zacisze z ulicami: ul. Stawigudzka, ul. Porcelanowa, ul. Kwiatowa, ul. Złota, ul. Srebrna, ul. Irysowa, ul. Chabrowa, ul. Akacjowa, ul. Jeziorna….

Z ul. Bartąskiej dojedziesz do Osiedla Generałów na Jaroty w Olsztynie największa Dzielnica w Olsztynie z kąd również dojeżdżają studenci na zajęcia na studiach dziennych z wynajętych stancji w Olsztynie.

Noclegi Olsztyn dla studenta blisko Kortowa.

SAK – Hotel Olsztyn Kontakt tel. 89 541-45-45

Zaleca Sławomir Adam Krasuski