Witam z ekoturystycznego Olsztyna na Warmii.

Polecam tanie noclegi w pokoju hotelowym z łazienką i piękny ekologiczny region Polski – Warmię Mazury i stolicę Olsztyn.
SAK noclegi Olsztyn pokoje z łazienkami TV WiFi i parking

Dobrze, że wybrałeś moją stronę, obejrzyj i przeczytaj ją dokładnie, zadając sobie pytanie – czy znajdę lepsze miejsce na odpoczynek?
Zobacz SAK hotel w Olsztynie i jego atrakcyjne ekologiczne położenie na przedmieściu z dala od hałasu i zgiełku ulic miasta.
Tu czeka na Ciebie relaks po pracy lub podróży.
Często słyszę od naszych klientów, że „bardzo by chcieli mieszkać w takim uroczym miejscu na stałe”.
Lokalizacja naszego obiektujest bardzo korzystna: do centrum Olsztyna tylko 6km, tuż nad pluskającą rzeką Łyną -wijącą się przez rozległe pachnące pola i łąki, porośnięte drzewami, krzewami i trzcinami, gdzie gnieżdżą się śpiewające ptaki i inne różne żyjątka, przy aromatycznym sosnowym lesie.
Ten krajobraz to istny raj.
Różnorodność przyrody sprawia, że przez cały rok jest to miejsce atrakcyjne i zawsze można tu przyjechać, po urlopować biernie lub czynnie.
„ Baza wypadowa” tak nazywają klienci nasz hotel SAK, wspierający różne formy wypoczynku, a możliwości jest wiele. ( patrz podstrona Atrakcje lub Olsztyn i Okolica)

Po dniu wypełnionym zajęciami na świeżym powietrzu, zaprasza nasza oryginalna SAK 
restauracja Olsztyn,
gdzie są przez nas przyrządzane, różnorodne, smaczne i aromatyczne potrawy, które na pewno zadowolą każde podniebienie.
Polecamy np. pyszny rosół domowy, żurek z białą kiełbasą, schab po kowalsku, ryby: pstrąga lub sandacza smażonego w panierce i wiele innych wspaniałych potraw lub zestawów obiadowych, układanych podczas zamawiania wg. życzenia klienta. Wybór i jakość sprawia, że jest lepiej niż „u mamy”.

Sale SAK restauracji w Olsztynie umeblowane są stylowymi
drewnianymi meblami, ściany i sufity dekorują belki i słupy, między którymi znajdziemy wiele rzeźb płaskorzeźb obrazów. Dopełnieniem wnętrza jest zieleń widoczna przez okna, która otacza nasz obiekt, czego nie mają inne hotele w Olsztynie.

Bardzo chętnie nasi goście w okresie letnim konsumują przy stolikach na zewnątrz, gdzie „gra” przyroda szumem drzew i śpiewem ptaków, a wokół zapach lasu i ciepłe promienie słońca.
Zapewniamy, że stworzone przez nas warunki zadowolą każdego strudzonego gościa, aby pobyt u nas stał się początkiem cyklicznych odwiedzin, uroczego miejsca wypoczynku będącego odskocznią od obowiązków dnia codziennego.
Odpocznij w ciszy!
Poznaj prawdziwe piękno!
Właściwe na wypoczynek , urocze miejsce jest właśnie tu!
Zadzwoń!
Zamów noclegi Olsztyn tel. 89 541 45 45
Jeśli wiesz gdzie pojechać na wakacje?
Jeśli to ekowakacje Olsztyn i SAK
Serdecznie zapraszam.
Sławomir Adam Krasuski