Złoto jest na Warmii Mazurach i w okolicy Olsztyna?

Gaz z łupek będzie za kilka ładnych lat.
Obecnie trwają badania, wiercenia i obliczanie czy inwestycja będzie opłacalna.
Odkrycie złota na Warmii, Mazurach i w okolicach Olsztyna okazało się dużo łatwiejsze.
Złoty Olsztyn noclegi restauracja SAK

Okazuje się, że w okolicy Olsztyna odkryto pierwsze zwiastuny.
Teren znaleziska jest bardzo rozległy. Odcień-barwa złota jest dosyć ciemna, a więc i jakość powinna być wysoka.
Zasadą i regułą zawsze było, że w miejscu gdzie odkrywano złoto, znajdowano kilka razy więcej miedzi, i tak jest również w tym przypadku.  
Jest ona w odcieniu bardzo jasnym i całą paletą swego nasycenia przechodzi w barwę średnią, a następnie w ciemnobrunatną. Wszystko najefektowniej wygląda w promieniach słońca, które nadaje jeszcze większego blasku.
Odkrycie tych olbrzymich ilości powszechnie budzi jednocześnie duże oczekiwania. Ciekawe, jaka będzie proporcja? W najbliższym czasie z pewnością wszystko się wyjaśni.
Najważniejsze, że złota Polska jesień jest! Swoimi ciepłymi barwami, złotem i miedzią układa nam wzorzyste dywany z szeleszczących pod stopami liści, które spadając tańczą i uwalniają swój specyficzny aromat unoszący się w powietrzu, w leśnych alejkach.
Teraz jest najodpowiedniejszy moment, aby wybrać piękniejsze liście i wstawić do wazonów z trzcinami lub gałązką jarzębiny.
Przyjedź i zamieszkaj  w SAK Hotel Olsztyn na wczasy, spacer w malowniczym otoczeniu z pewnością wyjdzie nam na zdrowie.
To gwarantowany relaks i wypoczynek. A może znajdziemy jakieś grzybki? Korzyści może być wiele.
Jak będziemy mieli szczęście, to zobaczymy nad naszymi głowami, po różowo-błękitnym niebie kluczami przelatujące i gęgające do siebie gęsi, które podążają w kierunku zachodzącego czerwonego słońca.
Sprawdź czy jest złoto i miedź na Warmii i Mazurach w Olsztynie i okolicy, może odniesiesz sukces lub po prostu wystarczy Ci szczęście i radość z bycia w drogocennym, czystym środowisku.

Poznaj urocze miejsce!

Zamów w Olsztynie hotel, gościnny pokój z łazienką,

noclegi Olsztyn tel. 89 541 45 45

Skorzystaj z czystej okolicy na zdrowy wypoczynek.  

Sprawdż jak jest………..! 
Pozdrawiam.
Sławomir Krasuski.
http://hotelsak.pl